Novogodišnja čarolija u vrtiću "Lasta" u Golupcu
Novogodišnja radost, igra i osmesi najmlađih – kako su decembarski praznici protekli u golubačkom vrtiću „Lasta“ i kakva iznenađenja su priređena mališanima, pogledajte u našem prilogu.Novogodišnji i božićni praznici važe za najradosniji period u godini – vreme kada se raduju i deca i odrasli. Decembarsko-januarski dani donose osmeh, toplinu, iščekivanje i nadu da će nova godina biti ispunjena lepim trenucima. Posebnu radost praznici donose najmlađima, koji se najviše raduju poklonima, ukrašenim ulicama i svemu što ove dane čini čarobnim. Upravo u tom duhu protekli su praznici i u Predškolskoj ustanovi „Lasta“ u Golupcu.
Tokom celog decembra u vrtiću je organizovana otvorena novogodišnja igraonica, u kojoj su mališani zajedno sa roditeljima učestvovali u raznovrsnim takmičarskim i kreativnim igrama. Posebno iznenađenje za decu bile su novogodišnje pinjate, koje su sa puno mašte i ljubavi pripremili vaspitači, kao i edukativne knjige koje su podeljene svakoj grupi.
Tradicionalno, decembar je obeležen i novogodišnjom predstavom sa Deda Mrazom. Ove godine mališani su uživali u predstavi „Tajna novogodišnjeg kofera“, u izvođenju glumaca Kofer teatra iz Beograda, u kojoj su učestvovala deca od jaslenog do predškolskog uzrasta. Praznična atmosfera, smeh i dečiji osmesi još jednom su pokazali koliko su ovakvi trenuci dragoceni.
Iz PU „Lasta“ poručuju da žele da nova godina svima donese zdravlje, radost i mnogo lepih trenutaka ispunjenih dečijim osmesima.









0 Komentara
Nema komentara za ovu vest