Gradski bazen otvara sezonu 15. juna - leto počinje uz besplatan ulaz
Ljubitelji kupanja, rekreacije i letnjih sadržaja uskoro će ponovo moći da uživaju na Gradskom bazenu. Nova sezona počinje 15. juna, a prvog dana ulaz za sve posetioce biće besplatan. Očekuju ih osveženje, druženje i brojni sadržaji tokom predstojećih toplih meseci.Početak letnje sezone na Gradskom bazenu zakazan je za 15. jun, kada će vrata ovog omiljenog mesta za odmor i rekreaciju ponovo biti otvorena za građane svih generacija.Otvaranje sezone biće obeleženo besplatnim ulazom za sve posetioce, koji svoje ulaznice mogu preuzeti na blagajni bazena. Na taj način organizatori žele da simbolično označe početak leta i pozovu sugrađane da sezonu kupanja započnu zajedno.
Tokom letnjih meseci Gradski bazen biće mesto okupljanja porodica, mladih, sportista i svih onih koji žele da vrele dane provedu uz vodu, rekreaciju i druženje. Uređen prostor, bezbedni uslovi za kupanje i prijatan ambijent i ove godine predstavljaju poziv građanima da leto provedu aktivno i kvalitetno. Kupačima su na raspolaganju ležaljke i baldihini
Besplatan ulaz prvog dana, osveženje tokom vrelih dana i prijatna atmosfera – dovoljno razloga da se 15. juna na Gradskom bazenu zvanično otvori još jedno leto ispunjeno kupanjem, rekreacijom i dobrim raspoloženjem.









0 Komentara
Nema komentara za ovu vest