
Dragan Radovanović novi predsednik Gradske organizacije požarevačkog PUPS-a
U Požarevcu je održana peta izborna skupština Gradske organizacije Partije ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera – solidarnost i pravda Požarevac. Za novog predsednika požarevačke Gradske organizacije izabran je Dragan Radovanović.Danas je održana peta izborna skupština Gradske organizacije Partije ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera – solidarnost i pravda Požarevac.
Mihajlovski je dodao i da će i u narednom periodu biti pokrenuto nekoliko programa za pomoć poljoprivrednicima kod otkupa poljoprivrednih prozvoda.

Na izbornoj skupštini je prisustvovao veliki broj članova, kao i predsednika opštinskih organizacija, koalicionih partnera i simpatizera.

Na izbornoj skupštini Dragan Radovanović je izabran za novog predsednika Gradske organizacije Partije ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera – solidarnost i pravda Požarevac. Takođe su izabrani potpredsednici Gradske organizacije, članovi stalnog sastava, članovi nadzornog odbora, kao i disciplinske komisije.
0 Komentara
Nema komentara za ovu vest